Kemin Ajotilaus Oy                                    Okto-Myynti                                                             
Valajankatu 1                                               Terästie  1                                                        Palkisentie 19
94600 Kemi                                                  95490 Tornio                                                   96100 Rovaniemi
Puh. 040 840 5891                                       Puh. 0400 258 678                                          Puh. 0400 698 350

Kemin toimipiste avoinna klo:                                                           
7.00 – 16.00

Ota yhteyttä / pyydä tarjous

Otamme sinuun yhteyttä.Täytä kaikki tähdellä (*) merkityt kentät


Juha Laurila

Toimitusjohtaja

Puhelin 0400 604 858, 040 585 6517

Sähköpostiosoite: juha.laurila@ktk-kemi.fi

Kokko Eero

Työpäällikkö

Tarjouslaskenta ja urakointi

Puhelin 0400 256 750

Sähköpostiosoite: eero.kokko@ktk-kemi.fi

Seija Kekäläinen

Talouspäällikkö

Puhelin 040 585 6594

Sähköpostiosoite: seija.kekalainen@ktk-kemi.fi

Terhi Lammi

Laskutus ja Jätehuolto

Puhelin 040 585 6660

Sähköpostiosoite: terhi.lammi@ktk-kemi.fi

Markku Sadinmaa

Kuljetuspäällikkö

rahti- ja jakelukuljetukset

Puhelin 040 740 1107, 040 585 6553

Sähköpostiosoite: markku.sadinmaa@ktk-kemi.fi

Jari Kunnari

Kuljetusesimies

Maa-ainesmyynti, nosto-,
vaihtolava- ym. palvelut, poltto- ja voiteluainemyynti

Puhelin 0400 698 350, 040 585 6533

Sähköpostiosoite: jari.kunnari@ktk-kemi.fi

Taneli Koivuniemi

Kuljetusesimies

Maa-ainesmyynti, jätehuolto ja laskutus

Puhelin 0400 352 781

Sähköpostiosoite: taneli.koivuniemi@ktk-kemi.fi

Taina Hulanmäki

Opintovapaalla

Laskutus ja jätehuolto

Sähköpostiosoite: taina.hulanmaki@ktk-kemi.fi